Marzenia

Saturday, July 05, 2014

Każdy ma jakieś marzenia, nieważne czy małe czy duże. Warto je posiadać, bo dzięki nim życie człowieka staje się ciekawsze, nabiera większego sensu. Bez względu na wiek uparcie dążymy do swoich zrealizowania marzeń. Ostatnio znalazłam w internecie taki cytat: "Życie jest krótkie, musisz robić to, co kochasz. Nie ma czasu do stracenia." W pełni się z nim zgadzam. Przyszła mi właśnie pewna myśl do głowy. Chodzi o piosenkę, z której dużo ludzi się śmieje: "Po co biec skoro mamy czas?". A no właśnie o tym mowa. Biegnijmy spełniać marzenia, póki możemy. Nie osiągniesz swoich celów siedząc bezczynnie na kanapie i oglądając ulubione seriale. 
A co jeśli coś się stanie? Coś, co do końca życia uniemożliwi ci spełnienie marzeń, które odkładałeś na później. Będziesz żałować, że nie skoczyłeś ze spadochronem, nie wygrałeś konkursu, nie zdobyłeś dobrej pracy, nie poszedłeś na koncert ulubionego zespołu itd.
Rób to, co kochasz. Nie czekaj. Walcz o to.

Mam dla Was małe zadanie. Zróbcie listę waszych marzeń i celów, małych i dużych. Takich, które chcielibyście spełnić. Powieście ją w miejscu, gdzie często przebywacie (na lustrze, nad biurkiem, nad łóżkiem itp.) i za każdym razem jak ją zauważycie, przeczytajcie i starajcie się spełnić każdy punkt z listy. Jak już się uda, postawcie krzyżyk czy fajkę przy danym punkcie. Gdy odznaczycie wszystkie powiedźcie sobie UDAŁO MI SIĘ. Zobaczycie jak wspaniałe jest to uczucie. 


Powodzenia :)Dream

You Might Also Like

1 komentarze

Like me on Facebook

Tumblr

Subscribe